У РФ відреагували на оприлюднену ядерну доктрину США

Нова ядерна доктрина, яку опублікувало міністерство оборони США, знімає з Вашингтона відповідальність за "будь-які дії", зазначив глава комітету Ради Федерації РФ з оборони і безпеки

www.council.gov.ru

Нова ядерна доктрина США демонструє, хто "справжній агресор світового масштабу". Про це 2 лютого в коментарі "РИА Новости" заявив глава комітету Ради Федерації РФ з оборони і безпеки Віктор Бондарєв.

За його словами, документ "знімає будь-яку відповідальність із керівництва Штатів за будь-які дії, адже у ньому подано занадто великі можливості для вільної інтерпретації подій на міжнародній арені і ситуації у внутрішніх справах суверенних країн".

Бондарєв наголосив, що в доктрині американці "ніде не подали чітких пояснень, власних критеріїв "загрози" чи "надзвичайних обставин".

Водночас глава оборонного комітету Ради Федерації РФ сумнівається, що "політичне керівництво цієї нині роз'єднаної країни настільки нерозумне, щоб від гучних заяв переходити до дії".

Бондарєв уважає невипадковим акцент доктрини на тому, що ні до РФ, ні до Китаю США не мають наміру ставитися як до супротивника. Він уважає це підтвердженням того, що "у відкритий конфлікт із двома провідними світовими державами американці не полізуть".

2 лютого міністерство оборони США опублікувало Огляд ядерної політики країни. У ньому йдеться, що Росія і Китай поповнюють свої арсенали новими видами ядерних засобів і "поводяться все агресивніше". З огляду наце уряд США виділив додаткові кошти на відновлення ядерного потенціалу країни.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів