У Раді створено міжфракційне депутатське об'єднання "Опозиційна платформа - За життя"

Також Парубій назвав депутатів, які вийшли з партії "Опозиційний блок"

Фото з відкритих джерел

У Раді створено міжфракційне депутатське об'єднання "Опозиційна платформа - За життя". Про це оголосив спікер парламенту Андрій Парубій. Трансляцію засідання парламенту веде телеканал "112 Україна".

"У відповідності зі ст. 60 ЗУ "Про регламент ВРУ" повідомляю про створення у ВРУ 8-го скликання міжфракційного депутатського об'єднання "Опозиційна платформа - За життя". Співголовами цього об'єднання обрані народні депутати України Бойка Ю. А і Рабіновича Ст. З", - сказав він.

Також Парубій назвав депутатів, які вийшли з партії "Опозиційний блок".

"Згідно з поданою заявою та відповідно до ч. 3 ст. 60 регламенту Верховної Ради повідомляю про вихід народних депутатів України Бакуліна Е. Н., Дунаєва С. В. і Іоффе Ю. Я. зі складу депутатської фракції політичної партії "Опозиційний блок" у ВРУ 8-го скликання", - додав він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у відповідності з рішенням стратегічної ради "Опозиційної платформи – За життя" єдиним кандидатом у президенти від об'єднаних опозиційних сил на майбутніх виборах стане Юрій Бойко.

Раніше політичні партії "За життя" і "Опозиційний блок" об'єдналися в єдину платформу. "Наше об'єднання, яке буде на президентських, парламентських і місцевих виборах представляти інтереси жителів південного сходу, російськомовного населення і всіх тих, хто розуміє необхідність кардинальної зміни політики нинішньої влади, стало реальністю – це забезпечить нашій країні мир, відновлення економіки і гідне життя для десятків мільйонів українців", - заявив голова політичної ради партії "За життя" Віктор Медведчук. Також політик зазначив, що рішення про підтримку кандидатури Юрія Бойка було прийнято, виходячи з стратегічних інтересів політичної сили.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів