До "Проекту Виборчого кодексу України" подано 4400 поправок, - Парубій

Проект повинен внести зміни в закони про вибори народних депутатів і президента

Спікер ВРУ Андрій Парубій Верховная Рада

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що в "Проект Виборчого кодексу України" подано рекордну кількість поправок – 4400 виправлень. Про це він заявив в ефірі програми "Свобода слова" телеканалу ICTV.

"Хочу проінформувати всіх присутніх, що на сьогодні подано 4400 поправок. Нагадаю вам, що найдовший законопроект в історії українського парламенту не тільки цього скликання, а за 25 років – це зміни в процесуальні кодекси в судовій реформі, мали 3383 правки. Наш загальний закон досяг найвищого рівня дискусії", – сказав він.

Парубій зазначив, що проектом кодексу пропонується внести зміни до законів про вибори народних депутатів, Президента і про місцеві вибори.

7 листопада народні депутати проголосували у першому читанні за "Проект Виборчого кодексу України", який передбачає голосування за відкритими списками. В залі було 226 голосів "за".

Сьогодні розпочнеться восьма сесія VIII скликання Верховної Ради України. У план роботи входять блок економічних питань, тільки не призначення голови Нацбанку і оновлення складу ЦВК, і захист дітей від сексуальних зловживань.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів