Прес-аташе представництва ЄС в Україні Девід Стулік в ефірі "112 Україна"
112.ua

У представництві ЄС не чекають "неприємних сюрпризів" від подальших процедур щодо безвізу. Про це в коментарі кореспонденту телеканалу "112 Україна" заявив прес-аташе представництва ЄС в Україні Девід Стулік.

"Залишилося голосування на комітеті постійних представників країн ЄС, тобто на рівні послів країн, коли вони дадуть добро, а вони повинні дати добро, то це питання виноситься на засідання міністрів внутрішніх справ ЄС, де також більш-менш не повинно бути проблем, бо рішення практично прийнято. Це два кроки, які потрібно зробити. Після цього ця постанова про безвізовий режим підписується представниками Європейського парламенту та Ради міністрів ЄС. І останній крок, який потрібно зробити - це опублікувати це рішення в офіційному віснику ЄС. Потім рахуємо 20 днів до самого скасування віз для українців. Ну я не думаю, що повинні бути якісь неприємні сюрпризи, хоча, знаєте, ніколи не говори ніколи. Але більш-менш всі політичні рішення давно прийнято", - заявив Стулік.

Новини за темою: "Зіпсували День Росії". Реакція соцмереж на український безвіз

Нагадаємо, Європарламент сьогодні 6 квітня проголосував за надання Україні безвізового режиму з ЄС.

За це рішення проголосував 521 європарламентар. Проти – 75, 36 утрималися. Під час голосування сталася плутанина - не всі відразу зрозуміли, є безвіз в України чи ні. Спочатку депутати голосували за поправку проти безвізу, яку внесли кілька парламентаріїв від Німеччини, Франції і Великої Британії. Депутати її не підтримали.

Тепер 26 квітня це рішення мають затвердити посли ЄС.

Новини за темою: Без п'яти хвилин безвіз. Що залишилося зробити для скасування віз українцям