У партії "За життя" вимагають звільнити Лінчевського і Супрун з МОЗ

Політики обіцяють акції протесту

У партії "За життя" вимагають звільнити Олександра Лінчевського і Уляну Супрун з МОЗ, прихильники партії мітингували з такою вимогою під будівлею Кабміну, повідомляє "112 Україна".

Дисциплінарна комісія 7 липня повинна прийняти рішення в питанні заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського, який під час свого виступу у Рахунковій палаті допустив некоректне висловлювання щодо людей, яким діагностували рак.

"Нас не треба лікувати. Вони сказали, що будь-яка хвора людина повинна померти. Вони вкрали гроші, виділені на лікування онкохворих, і прикривають це брудними нахабними цими розмовами. Вони позбавили нас права, що конституція дарувала нам, на безкоштовне медичне обслуговування. Ми не можемо більше дивитися, як нас вбивають. І я радий і щасливий, що сьогодні саме партія "За життя" очолила тих, хто вимагає справедливості для українців", - глава партії Вадим Рабінович.

Згідно з даними Рахункової палати, за останні два роки в рамках програми "Лікування за кордоном", про яку йде мова, не було використано близько 200 мільйонів гривень. Опозиціонери, у свою чергу, критикують впровадження медичної реформи в Україні.

"Вимагати у людей тисячу доларів страховки в рік, при тому що у них середньорічний дохід в Україні 2 тисячі доларів - це інакше як геноцидом українського народу назвати не можна. Ми стояли до кінця, поки не пішла Гонтарева, і будемо стояти до кінця, поки не піде Супрун", - заявив член партії Нестор Шуфрич.

У партії зазначили, що це попереджувальна акія, а якщо їх вимоги не будуть виконані – будуть нові протести.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів