У партії "За життя" пропонують заборонити держпідприємствам працювати з офшорними компаніями

У партії "За життя" пропонують заборонити держпідприємствам працювати з офшорними компаніями, що, на думку лідера партії Вадима Рабіновича, на 70% знизить рівень корупції в Україні.

У партії нагадують, що відповідно до низки міжнародних досліджень, Україна продовжує займати перші місця в рейтингах найбільш корумпованих країн світу.

Однією з найбільших проблем корупції вважають і самі українці.

"У нас з корупцією ніхто ніколи серйозно не боровся. У нас корупцію завжди впорядковують, до блага влади. Бо сенс перебування на високих політ посадах не в реалізації політичних програм і ідей, а в отриманні корупційної ренти", - переконаний політичний експерт Андрій Золотарьов.

Згідно з даними МВФ, більше 40% українського ВВП в тіні. Це означає, що корупційні втрати становлять від 6 до 9 млрд доларів на рік. Власний рецепт подолання корупції, без фінансування з державного бюджету, представила партія "За життя".

"Перше - заборона роботи всіх держпідприємств з офшорними компаніями. Це складно - немає. Це на 70% в одну хвилину вб'є вашу корупцію. Далі - просте пропозицію щодо змін до Конституції. Опозиція формує силові структури. І тоді одні стежать за іншими", - пропонує лідер партії "За життя" Вадим Рабинович.

Таким чином, у політсилі пропонують мінімізувати роль державних органів влади в областях, де корупція зараз виражена найбільш яскраво. Крім того, політсила пропонує ввести в Україні виборність суддів і надати народу право їх відкликання, а також норму, що дозволяє бути народним депутатом не більше одного скликання.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів