У парламенті немає голосів для ухвалення жодного законопроекту про зброю, - голова громадської ради при МВС

Володимир Мартиненко зазначив, що жоден із зареєстрованих у Верховній Раді законопроектів не оцінюють позитивно чи негативно від Міністерства внутрішніх справ

З відкритих джерел

У Верховній Раді немає голосів для ухвалення жодного із зареєстрованих законопроектів про легалізацію зброї. Про це заявив голова громадської ради при МВС Володимир Мартиненко під час ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"Українцям необхідний закон про зброю, бо насправді закону про зброю не існує. Питання, що в тому законі буде написано, як той закон буде правильно прописаний і відповідно ті речі, які там будуть. У ВР на сьогоднішній день є 3 законопроекти, наскільки я знаю, 14 зареєстровано за останні 20 років. Голосів навіть для того, щоб винести у зал, на сьогоднішній день немає", - сказав Володимир Мартиненко.

Він висловив переконання, що жоден із законопроектів не може "влаштовувати чи ні Міністерство внутрішніх справ".

Новини за темою: До зброї! Чим обернеться легалізація для українців

Нагадаємо, ще у 2017 році нардеп від БПП, заступник голови комітету Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Микола Паламарчук говорив, що у комітеті ВР є два законопроекти про легалізацію зброї - №1135 і 1135-1, обидва вони пропонують магазинам видавати дозволи на зберігання зброї.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів