У "Опоблоці" відповіли на заклик Рабіновича до об'єднання: Воно поверне мир і стабільність в Україну

Раніше лідер партії "За життя" Вадим Рабінович закликав "Опоблок" почати переговори про створення політичного об'єднання

Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

В "Опозиційному блоці" відповіли на заклик лідера партії "За життя" Вадима Рабіновича до об'єднання. Про це у Twitter написав народний депутат від "Опозиційного блоку" Сергій Льовочкін.

"З моменту створення ОБ послідовно виступає за консолідацію справжньої опозиції. Я підтримую об'єднання з усіма політичними силами, які поділяють цінності ОБ і його виборців: мир, єдність країни, розвиток демократії та економіки, свобода слова і думки. Серед таких сил бачу і "За життя" Рабіновича і Мураєва. У важкий для країни час потрібно відкинути амбіції і припинити конфлікти - тільки об'єднавши всі опозиційні сили, ми повернемо в Україну мир, стабільність, розвиток, створимо умови для українців знову жити по-людськи", - написав він.

Нагадаємо, раніше лідер партії "За життя" Вадим Рабінович закликав "Опоблок" почати переговори про створення політичного об'єднання. Він також зазначив, що зробить все можливе для консолідації обох партій.

"Пропоную перегорнути сторінку і почати переговори про створення потужного консолідованого політичного об'єднання, яке в змозі зупинити бойові дії на Донбасі, запобігти економічній катастрофі і врятувати країну... Нам потрібно підпорядкувати свої амбіції та особисті інтереси інтересам наших виборців. Нам не пробачать, якщо ми втратимо сьогодні шанс для консолідації", - зазначив Рабінович.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів