У новій штаб-квартирі пройшла зустріч Комісії Україна-НАТО

Головною темою стало обговорення питань енергетичної безпеки

З відкритих джерел

Сьогодні, у понеділок 7 травня, у новому приміщенні штаб-квартири НАТО відбулося засідання Комісії Україна-НАТО на рівні заступників постпредів. Про це повідомляє Місія України при НАТО в Facebook.

Як уточнюється, засідання відвідав голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв.

Зокрема, Коболєв представив доповідь про рішення Стокгольмського арбітражу та про проблеми реалізації проекту "Північний потік-2".

"Держави Альянсу були одностайні в тому, що енергетична безпека України є складовою енергетичної безпеки всього регіону", - повідомляють представники української Місії при НАТО.

Новини за темою: Як "Північний потік - 2" роз'єднує Євросоюз

В цілому, підкреслюється в повідомленні, питання енергетичної безпеки зараз є ключовим для альянсу.

"Тому символічним є той факт, що першою офіційною зустріччю у новій штаб-квартирі стала зустріч з українськими посадовими особами, присвячена питанням забезпечення енергетичної безпеки на євроатлантичному просторі", - заявляє місія.

Нагадуємо, що Угорщина активно блокує проведення засідань Комісії Україна-НАТО на рівнях від міністерського і вище. Зокрема, Угорщина наклала вето на проведення засідання комісії Україна-НАТО в Брюсселі на рівні міністрів закордонних справ, яке мало відбутися на цьому тижні. Раніше Угорщиною було заблоковано засідання комісії Україна-НАТО (КУН), яке повинно було відбутися 14-15 лютого, а до цього - скликання КУН у грудні 2017 року.

Угорщина заявила про те, що не стане підтримувати зближення України з Європою до тих пір, поки не буде скасовано закон про освіту, підписаний президентом України 25 вересня 2017 року.

Джерело: Місія України при НАТО

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів