У НАЗК знайшли ознаки корупції у зверненні Дейдея до Луценка

НАЗК вже запрошувало депутата 10 травня для надання пояснень, однак він не з’явився

Представник "Народного фронту" Євген Дейдей rbc.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції знайшло ознаки корупції у зверненні депутата від фракції "Народний фронт" Євгена Дейдея до генерального прокурора Юрія Луценка. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

НАЗК встановило, що перебуваючи у статусі депутата, Дейдей у вересні 2017 року всупереч вимогам пункту 3 частини першої статті 28 закону і частин другої та третьої статті 8 закону "Про статус народного депутата України", користуючись наданими депутатськими повноваженнями, здійснював дії на користь себе під час направлення депутатського звернення до генерального прокурора.

Новини за темою: У Дніпропетровській обл. НАБУ проводить обшуки у справі нардепа Дейдея

У відомстві стверджують, що такі обставини зумовили виникнення суперечності між службовими і представницькими повноваженнями Дейдея та його приватним інтересом, що вплинула на об'єктивність або неупередженість вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

"У цьому випадку є ознаки порушення вимог закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Також вказане діяння містить ознаки адміністративного правопорушення, пов'язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачено частиною другою статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що НАЗК вже запрошувало депутата 10 травня для надання пояснень та зауважень щодо змісту протоколу про адміністративне правопорушення, однак він не з’явився.

Новини за темою: Суд відмовив детективам НАБУ у призначенні податкової перевірки нардепа Дейдея

Депутата повторно запрошено прибути до Національного агентства 16 травня протягом дня з 09:00 до 18:00 години.

Нагадаємо, Дейдей на своїй сторінці у Facebook у вересні минулого року опублікував письмове звернення до генерального прокурора Юрія Луценка, в якому просив розслідувати будівельні "махінації" одеського бізнесмена і власника Kadorr Group Аднана Ківана.

За наведеними Дейдеєм підрахунками, збитки одеському бюджету від цих "махінацій" становлять щонайменше 250 млн дол.

Новини за темою: НАЗК розпочало повну перевірку е-декларацій нардепа Дейдея

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів