"Ми маємо зв'язок, але двері ногою не відчиняємо": Янукович розповів про нинішні контакти з Путіним

За словами екс-президента, за останні 4 роки він "лічені рази" зустрічався з Путіним

Екс-президент України Віктор Янукович і президент РФ Володимир Путін З відкритих джерел

Екс-президент Віктор Янукович в ході своєї прес-конференції в Москві, яку транслював телеканал "112 Україна", розповів про те, яким чином в даний час контактує з російським президентом Володимиром Путіним. Факт наявності спілкування Янукович підтвердив, однак підкреслив, що за час його перебування в Росії зустрічей з президентом РФ було "лічені рази".

"Ви розумієте, коли йде процес, в якому є необхідність радитися, є дуже багато людей, які займаються конкретними питаннями, радники і так далі. Повірте, є великий апарат. Звичайно, у нас є зв'язок. Я не кажу, що ми ногою двері відкриваємо. У нас є зв'язок, і якщо потрібно проконсультуватися, порадитися, ми радимося. Але президент Росії дуже зайнята людина і я не претендую, щоб особисто з ним зустрічатися, питання повинні бути підготовлені і коли прийде час і можливість і необхідно зустрічатися з Путіним, я буду ініціювати таку зустріч", - розповів Янукович.

Новини за темою: Янукович розповів, чиїм коштом живе в Росії: Мені ніхто не заздрить

"Я більше контактую з його апаратом, з президентом Путіним у мене теж дуже в цьому плані ситуація непроста. По-перше, немає потреби, він дійсно дуже зайнятий. Сподіваюся, якщо ми зараз вийдемо на якісь рішення і проявиться можливість просувати наші ініціативи в плані мирної угоди, сподіваюся, що така зустріч відбудеться, якщо буде в цьому необхідність", - додав Янукович.

За прес-конференцією Януковича стежте у нашій онлайн-трансляції.

Новини за темою: Янукович розповів, як севастопольці в лютому 2014 року "шукали захисту в Росії"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів