У МЗС РФ вимагають від України забезпечити безпеку голосування на президентських виборах 18 березня

Виборчі дільниці по виборах президента РФ планують відкрити у 4 містах України, а також в анексованому Криму

Будівля міністерства закордонних справ Російської Федерації Фото з відкритих джерел

У Міністерстві закордонних справ Росії відповіли на заяву українських націоналістів щодо намірів зірвати проведення на території України виборів президента РФ 18 березня. У заяві МЗС РФ закликали Україну забезпечити безпеку під час проведення голосування.

"Вимагаємо від влади України безумовного забезпечення безпеки посольства Росії в Києві, російських Генеральних консульств у Харкові, Одесі та Львові, недопущення створення перешкод для їх повноцінного функціонування і вільного відвідування громадянами Росії", - йдеться в тексті заяви.

У МЗС РФ також закликали міжнародне співтовариство вплинути в даному питанні на офіційний Київ, а також поклали на Україну відповідальність за наслідки можливих провокаційних дій.

"Російська сторона буде уважно стежити за обстановкою навколо дипломатичних установ Росії і російських громадян у період проведення виборів. Розраховуємо, що в Києві зроблять всі необхідні заходи щодо своєчасного запобігання можливих провокацій", - йдеться в заяві.

Раніше представники українських націоналістичних рухів (ВО "Свобода", "Правий сектор" та "Національний корпус") в спільній заяві наголосили, що не допустять проведення виборів президента РФ на території України. Для виконання своєї мети вони пообіцяли блокувати будівлі, де проходитиме голосування, а громадянам Росії, які на нього прийдуть, мають намір влаштовувати "коридори ганьби".

Нагадаємо, вибори президента Росії призначені на 18 березня – четверту річницю незаконної анексії Криму. Участь у них візьмуть 8 кандидатів, зокрема чинний президент країни. РФ традиційно з моменту анексії Криму має намір провести голосування на півострові. У прокуратурі АРК, яка розташовується в Києві, організаторам виборів у Криму пригрозили кримінальною відповідальністю.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів