У Москві затримали Миколу Рудьковського, - джерело
Екс-міністра транспорту Рудьковського звинувачують у нападі на посольство Росії в Україні в червні 2014 року
11:09 01.10.2018
Поліція в Москві затримала колишнього міністра транспорту України Миколу Рудьковського. Про це повідомляє агентство міських новин "Москва" з посиланням на джерела в правоохоронних органах російської столиці.
"У п'ятницю, 28 вересня, співробітники поліції в Басманному районі Москви затримали 50-річного громадянина України Н.Рудьковського, який перебував у федеральному розшуку за скоєння злочину, передбаченого ст. КК Росії "Напад на осіб чи установи, які користуються міжнародним захистом". Відносно чоловіка обрано запобіжний захід у вигляді арешту", — цитує видання своє джерело в ГУ МВС Росії по р. Москві.
Українському екс-міністру було обрано запобіжний захід у вигляді арешту.
Міністерство закордонних справ України перевіряє інформацію щодо затримання в Москві українського політика.
"Ми зараз перевіряємо цю інформацію", - заявила агентству "Інтерфакс-Україна" речниця МЗС України Мар'яна Беца.
Миколу Рудьковського російські правоохоронні органи оголосили в розшук за напад на російське диппредставництво в Києві. За їхньою версією, 14 червня 2014 року, під час заворушень у Києві, він кинув камінь у посольство Російської Федерації. Незважаючи на це, його тоді все одно облили зеленкою.
Російські слідчі порушили щодо екс-чиновника кримінальну справу, а в травні 2016 року Басманний районний суд Москви заочно заарештував Рудьковського.
Нагадаємо, що Микола Рудьковський обіймав посаду міністра транспорту і України 2006-2007 роках.