Приймати рішення щодо запобіжного заходу колишньому народному депутату Миколі Мартиненку буде суддя Олександр Бобровник, який повністю контрольований Національним антикорупційним бюро України.Про це заявила прес-служба Миколи Мартиненка, повідомляє "Еспресо.TV".

"Хоча НАБУ запевняло, що вибір судді буде здійснювати автоматизована система, але "розумний" комп'ютер знову "випадково" вибере одіозного Бобровника для обслуговування НАБУ", - цитує прес-службу видання.

Як пише ЗМІ з посиланням на прес-службу, Олександр Бобровник нещодавно став фігурантом скандалу: проект Автомайдану PROSUD оприлюднив інформацію про те, що цей суддя в 2015 році зловживав спиртним на робочому місці, а також, ймовірно, отримував хабарі, про що свідчать відеозаписи в рамках оперативно-технічних заходів у службовому кабінеті судді, проте Бобровник продовжує залишатися на посаді судді Солом'янського районного суду Києва.

Як цитує видання, раніше на своїй сторінці у Facebook журналіст-розслідувач Володимир Бойко писав: "Бобровник - це кишеньковий суддя директора НАБУ Ситника. Кишеньковий - в буквальному сенсі, оскільки детективи НАБУ в присутності сторонніх людей викликають у нецензурних виразах Бобровника до себе за отриманням вказівок. Бобровник ревно обслуговує всі забаганки НАБУ, а за це йому дозволяється заробляти на інших справах".

Також, стверджує видання, ЗМІ також пов'язували лояльність судді Бобровника до НАБУ з наявністю кримінального провадження стосовно нього, відкритого НАБУ.

"Зараз Бобровника, який давно перебуває на гачку у НАБУ, Бюро використовує в якості кишенькового судді, освящающего фальсифіковані Ситником і його детективами справи", - зазначають у прес-службі Миколи Мартиненко.

У прес-службі також нагадали, що "Народний Фронт" вимагає від Вищої ради правосуддя негайного відсторонення судді Бобровника.

"Так звана "справа Мартиненко" не тільки сфальсифікована від початку до кінця. Зараз воно вже набуває риси відвертого політичного переслідування, яким займається НАБУ. Якщо громада дозволить Бобровнику винести завідомо незаконне рішення щодо Мартиненко, завтра детективи-фальсифікатори пошиють білими нитками справи проти кожного", - наголошується в заяві.

Нагадаємо, в "Народному фронті" також заявили, що затримання Національним антикорупційним бюро Миколи Мартиненка, який добровільно склав мандат півтора роки тому для неупередженого розслідування, є ознакою вибіркового правосуддя і політично мотивованих дій антикорупційних органів. "Незважаючи на те, що досі кошти та активи, виведені Януковичем, так і не стали предметом розслідування НАБУ, бюро переслідує політика з послідовною української і антиросійською позицією", - наголошується в заяві.