У листопаді Україну відвідає президент Словаччини Андрій Кіска

Відзначається, що словацький президент відвідає заходи щодо зі вшанування пам'яті жертв Голодомору

Фото з відкритих джерел

У листопаді Україну відвідає президент Словаччини Андрій Кіска. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільному брифінгу з міністром закордонних справ Словаччини Мирославом Лайчаком, трансляцію вів "112 Україна".

"Президент Словаччини в наступному місяці буде тут, в Україні. Річниця Голодомору вона дуже важлива. До речі, багато хто з наших друзів там будуть. Ми очікуємо також прем'єр-міністра Молдови. Тому цей жест дійсно для нас є дуже особливим", – зазначив Клімкін.

Новини за темою: Порошенко закликав ООН прийняти декларацію про визнання Голодомору геноцидом

Голодомор в Україні - масовий голод, що охопив в 1932—1933 роках всю територію Української РСР в існуючих на той період кордонах і спричинив багатомільйонні людські жертви. Точних даних про кількість загиблих від голоду в УРСР немає. За оцінками сучасних демографів, ймовірний розмір надсмертності для Української РСР у 1933 році склав 2,2 мільйони осіб.

Раніше комітет з закордонних відносин Сенату США затвердив резолюцію, в якій Голодомор 1932-1933 р. визнається геноцидом українського народу. Голодомор визнано геноцидом українського народу у 12 штатах США.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів