У людини просто параноя, йому треба до психіатра, - Холодницький про Ситника

Також він відзначив, що не збирається йти з посади

Артем Ситник і Назар Холодницький прийшли на засідання Верховної Ради. Українське фото

Спеціальний антикорупційний прокурор Назар Холодницький заявляє, що не збирається мститися директору Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику, вважає, що у нього параноя і йому потрібно сходити до психіатра. Про це він сказав в інтерв'ю DW.

"Ну у людини просто параноя, йому всі мстяться, за ним всі стежать, його всі прослуховують. Людині треба буде до психіатра сходити", - сказав Холодницький.

Також він відзначив, що не збирається йти з посади.

"Я не прийшов сюди, щоб просто піти. Тому що так комусь захотілось. Процес триває, все що нас не вбиває, робить нас сильнішим. Я налаштований на бій. Ми будемо показувати результат", - відзначив спеціальний антикорупційний прокурор.

Разом з тим він сказав, що не раз замислювався про відставку.

"Замислювався, і не раз. І ще до подій з акваріумом ( справа щодо "жучків" у акваріумі, - ред). Вперше почав замислюватись ще у вересні 2017 року. Скажу відверто: є моральна втома, є бажання щось змінити, в тому числі своєму житті, але не піти опльованим, тому що так комусь захотілось. Я як прийшов на цю посаду з квартири у Вишневому, так і вернуся в цю квартиру у Вишневому з цієї посади", - зазначив він.

Окрім того, Холодницький пообіцяв не мститися нікому.

"Я не буду мститися точно. Хай там хто що не каже. Але те, що тепер прокурори стали уважніше читати документи, всі які надходять, ну, хай подякують собі", - підкреслив він.

Як повідомлялося, КДКП відкрила дисциплінарне провадження щодо голови САП. Холодницький повідомив, що ГПУ відкрила кримінальне провадження проти нього за підозрою у розголошенні відомостей досудового розслідування. На його думку, йдеться про "справу Супрун".

Крім того, 4 квітня до суду направили обвинувальний акт стосовно суддів, які намагалися дати хабар Холодницькому. 

Пізніше Луценко змінив підслідність провадження щодо Холодницького. 

Керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому рекомендують ухвалити вирок і не звільняти.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів