Интерфакс

У Кремлі вважають, що висунення співачки Юлії Самойлової в якості представника РФ на конкурсі "Євробачення-2017" не є провокацією. Про це заявив прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков, повідомляє телеканал "Дощ".

"Я б взагалі не став вживати слово "провокація". Це вибір російського телеканалу, нічого провокаційного ми тут не бачимо", - заявив Дмитро Пєсков. За його словами, конкурс "Євробачення" є міжнародним і країна-організатор повинна слідувати міжнародним правилам, за якими конкурс проводиться.

Раніше повідомлялося, що Злужба безпеки України перевірить достовірність інформації про можливі візити російської співачки і делегати від РФ на Євробаченні-2017 Юлії Самойлової в окупований Росією Крим.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що РФ на пісенному конкурсі Євробачення-2017 буде представляти 27-річна співачка Юлія Самойлова, яка з дитинства має першу групу інвалідності після невдалого щеплення від поліомієліту і пересувається на інвалідному візку.

Зазначимо, що O. Torvald виграли у нацвідборі і будуть представляти Україну на "Євробаченні", яке відбудеться у травні в Києві.