Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, архівне фото
politobzor.net

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков не вважає важливим питання термінів відновлення "дружніх" відносин між Україною і Росією. Про це він заявив в інтерв'ю РБК.

"Я не думаю, що хтось зможе дати такі прогнози (про відновлення дружніх відносин з Україною, - ред.). Це перше. А друге, з точки зору нашої нинішньої реальності, положення і статусу Криму як регіону Російської Федерації, це не так вже й важливо, тому що це навряд чи колись зміниться", - заявив Пєсков.

Новини за темою: Пєсков назвав ціну за окупацію Криму посильною для Росії

При цьому Пєсков зазначив, що відносини з Україною відіграють важливу роль у політичному та економічному житті Росії.

"Безумовно, Україна є надзвичайно важливою для нас, вона є важливою для нас і в плані міждержавних відносин, вона є важливою для нас і в економічному плані, вона є важливою і в гуманітарному плані. Ви знаєте, що і змішані сім'ї, і родинні стосунки тощо. Це важко переоцінити, це є важливим досі, незважаючи на всі трати ось тієї ситуації, в яку ми разом потрапили з Україною. Швидко пройти через цей біль не вийде. Хоча, як ви, напевно, бачите і як ви знаєте, в Росії ніяких упереджень щодо українців не було і немає і, я сподіваюся, не буде", - заявив Пєсков.

Зазначимо, Пєсков також заявив, що Путін не шкодує про возз'єднання з Кримом і зробив би це знову.