У Фонді держмайна розповіли, яку роль відіграватимуть інвестиційні радники при великій приватизації

На фінансування роботи таких радників виділили 350 млн грн бюджетних грошей, розповів в. о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров

В. о. голови Фонду Держмайна України Віталій Трубаров Facebook Віталій Трубаров

При проведенні великої приватизації інвестиційні радники будуть приводити в порядок документи, проводити аудити, визначати первинну вартість об'єктів і знаходити потенційних клієнтів. На їх роботу з держбюджету вже виділили 350 млн грн. Про це інтерв'ю 112.ua розповів в. о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров.

"Вони приводять у порядок весь документообіг, проводять аудити, визначають первинну вартість об'єкта, знаходять потенційних покупців, умовно, приводять їх за руку. Кошти з держбюджету на фінансування роботи радників вже виділено, це 350 млн грн", - сказав Трубаров.

За його словами, зараз уряд ухвалює рішення про те, в якому форматі будуть залучатися радники. Розглядають варіанти групування підприємств за галузевою ознакою - або ж залучення окремого радника для кожного підприємства.

Новини за темою: Кабмін затвердив перелік із 26 об'єктів великої приватизації, які підлягають продажу в 2018 році

Нагадаємо, у січні 2018 року Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає нові правила здійснення приватизації комунальних та державних підприємств. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів