У ФМС РФ заявили про скорочення з початку січня кількості мігрантів на 70%

При цьому у ФМС РФ відзначили, що Росія потребує трудових мігрантів, і як можливий захід збереження їхньої кількості можлива "амністія" для гастарбайтерів

Фото з відкритих джерел

У ФМС РФ заявили про скорочення з початку січня кількості мігрантів на 70%. Про це з посиланням на главу ФМС Росії Костянтина Ромодановського повідомляє "ИТАР-ТАСС".

"Кількість мігрантів у країні скорочується, один із факторів - це економіка, а інший - упорядкування їхнього перебування в Росії. Мігранти побачили реальне покарання, яке вони можуть понести за порушення режиму перебування в нашій країні. За перші дев'ять днів січня загальна кількість мігрантів у порівнянні з торішніми даними знизилося на 70%", - повідомив Ромодановський.

Новини за темою: У ФМС РФ розповіли про скасування міграційних послаблень для громадян України

При цьому він зазначив, що Росія потребує трудових мігрантів, і як можливий захід збереження їхньої кількості можлива "амністія" для заробітчан.

"Варіант амністії можливий, але спочатку потрібно навчитися працювати з тими, хто в'їжджає. Ми маємо варіант амністії на увазі, але ніяких практичних кроків поки не зробили", - повідомив Ромодановський.

Він додав, що більш точні висновки щодо відсотків зниження мігрантів до Росії можна буде зробити за два або три місяці поточного року.

Нагадаємо, раніше МЗС РФ повідомило, що громадяни СНД з 1 січня зможуть їздити до Росії тільки за закордонним паспортом.

Джерело: ИТАР-ТАСС

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів