У Чилі відкрили перше дипломатичне представництво України

Церемонія відбулася у місті Сантьяго-де-Чилі

У м. Сантьяго-де-Чилі відкрилася дипломатична місія України МИД Украины

У суботу, 10 березня, у м. Сантьяго-де-Чилі відбулася урочиста церемонія відкриття відділення посольства України в Аргентинській Республіці і в Республіці Чилі – першого українського дипломатичного представництва в Чилі. Про це повідомляє українське Міністерство закордонних справ.

Представник МЗС Чилі Маріо Луїс Сільва підкреслив, що відкриття української дипломатичної місії є важливим етапом у розвитку двосторонніх українсько-чилійських відносин, оскільки дозволить надати новий поштовх розвитку взаємин в усіх сферах.

У свою чергу, заступник глави МЗС України Сергій Кислиця також висловив переконання, що відкриття української установи сприятиме активізації співпраці між сторонами: "Враховуючи важливі реформи, які наразі відбуваються в наших країнах, тепер ми маємо додатковий інструмент інтенсифікації наших відносин – передусім, у торговельній, інвестиційній та науково-технологічній сферах, де існує значний потенціал для розвитку співпраці".

Окремо український високопосадовець подякував Республіці Чилі за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України в умовах російської агресії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів