У червні міністри країн Східного партнерства обговорять проблеми охорони навколишнього середовища, - декларація

Зустріч відбудеться у Мінську

Deutsche Welle

Учасники саміту Східного партнерства очікують діалогу між главами міністерств країн Східного партнерства у галузі охорони навколишнього середовища, який відбудеться у Мінську в червні цього року. Про це йдеться в підсумковій декларації Ризького саміту, підписаній всіма учасниками та опублікованій на сайті ЄС.

Також у декларації наголошується на важливості подальшого поглиблення співпраці в рамках Східного партнерства у сфері юстиції, внутрішніх справ, торгівлі, цифрової економіки, охорони здоров'я та сільського господарства в першій половині 2015 р.

Новини по темі: Підсумкова декларація саміту Східного партнерства у Ризі, - документ

Учасники саміту також підкреслили важливість неформального партнерського діалогу між міністрами закордонних справ для неформального освоєння нових напрямів секторального співробітництва.

Нагадаємо, що на саміті Східного партнерства в Ризі було прийнято підсумкову декларацію. У декларації, зокрема, зазначається, що Україна і Грузія отримають безвізовий режим з ЄС наприкінці 2015 р. у разі позитивного звіту ЄК. Також повідомляється, що ЗВТ між Україною та ЄС почне діяти з січня 2016 р.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів