У червні 50 парламентаріїв пропустили 90% голосувань Ради, - КВУ

Лише один народний депутат Іван Спориш від БПП взяв участь у 100% голосувань

Активність депутатів у червні 2017 КИУ

За даними дослідження Комітету виборців України (КВУ) у рамках проекту "Дослівно", в ході якого була проаналізована робота народних депутатів Верховної Ради України протягом червня, 50 парламентаріїв пропустили 90% голосувань. Про це повідомила прес-служба ВГО КВУ.

"За даними дослідження 50 депутатів пропустили 90% голосувань Ради. З них 11 не проголосували жодного разу", - йдеться в повідомленні.

Комітет уточнює прізвища цих народних обранців.

"Це депутати "Опозиційного блоку" С. Льовочкін, Н. Шуфрич, В. Рабінович, Є. Бакулін, член "Волі народу" В. Богуслаєв, В. Чепінога з БПП, позафракційні К. Жеваго, А. Білецький Д. Ярош, а також нардепи-втікачі С. Клюєв та О. Онищенко. При цьому за даними реєстрації С. Льовочкін, Н. Шуфрич, В. Чепінога, К. Жеваго перебували на засіданнях Ради, але не брали участі в голосуванні", - уточнили автори дослідження.

Окремі народні депутати проголосували лише кілька разів:

"По одному разу проголосували А. Деркач (позафракційний) та Н. Королевська ("Опоблок"), по 4 рази – Д. Омелянович ("Опоблок") і Є. Мураєв (позафракційний), по 9 разів – С. Ківалов ("Опоблок") і Т. Батенко (позафракційний)".

Лише один народний депутат Іван Спориш (БПП) взяв участь у 100% голосувань. Всього в червні відбулося 333 голосування.

Як повідомлялося, в червні 6 депутатів пропустили всі засідання ВРУ, 43 проігнорували більше половини засідань.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів