112.ua

У БПП заявляють, що "Самопоміч" має відповідати за підвищення тарифів на електроенергію. Про це в ході погоджувальної ради парламенту, яку транслював телеканал "112 Україна", заявила депутат від БПП Ірина Луценко.

"НКРЕ оголосило замість зниження тарифів на електроенергію на 5,8% підвищення його на 1%, враховуючи, що вугілля тепер треба буде завозити з африканського континенту. За підвищення цін на електроенергію треба подякувати "Самопомочі", яка на сьогодні має чесно взяти відповідальність за це рішення на себе. Наслідок другий. МВФ переніс виділення нам траншу для того, щоб прорахувати, які наслідки для економіки буде мати ця блокада, яка сьогодні відбувається на сході країни. Наслідок третій. Якщо ця ситуація буде продовжуватися, НБУ змушений буде гасити курс гривні. За це також треба подякувати "Самопомочі" та представникам інших фракцій і всяким Парасюкам", - заявила Луценко.

Лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк у свою чергу привітав рішення РНБО про перекриття вантажних поставок між ОРДЛО і контрольованими Україною територіями.

На його думку, "держава показала свій хребет" і "почуло своє джерело – народ".

Як відомо, в Україні з 1 березня підвищилися тарифи на електроенергію з 1,29 грн до 1,68 грн, таким чином доведеться платити більше на 26%.

У середині грудня 2016 року ветерани АТО заявили про підготовку блокади окупованих територій. Згодом було заблоковано залізничні сполучення, якими поставляється антрацитове вугілля. Через блокаду Донбасу Кабінет міністрів з 17 лютого запровадив надзвичайний режим в енергетиці.