У БПП впевнені, що в Раді достатньо голосів для зміни Конституції щодо курсу в ЄС і НАТО

Раніше Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект, який закріплює в Конституції зовнішньополітичний євроатлантичний курс України

112.ua

Зміни до Конституції про євроатлантичний курс України буде прийнято Верховною Радою. Про це в ефірі політичного ток-шоу "Пульс" на "112 Україна" повідомив народний депутат України від БПП Олександр Бригинець.

"Про те, що він (президент) буде переконувати підтримати його ініціативу з приводу змін до Конституції, думаю, що в цьому немає особливої необхідності, оскільки в парламенті є голоси для підтримки цих змін і, безумовно, ці зміни буде прийнято. В даному випадку, я не думаю, що саме ці тези будуть основними, тому що ці тези, можна сказати, вже фактично реалізовано, хоча і нам треба почекати з практичною реалізацією", – зазначив Бригинець.

Нагадаємо, 3 вересня президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект, який закріплює в Конституції зовнішньополітичний євроатлантичний курс України. Документ передбачає, що парламент, президент і уряд мають реалізовувати євроатлантичний курс України.

В НАТО підтримали право України вільно обирати свій євроатлантичний шлях без зовнішнього втручання.

Раніше президент України Петро Порошенко заявив, що планує у вересні звернутися до Верховної Ради з щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів