Народний депутат Ірина Луценко в ефірі телеканалу "112 Україна". 21.03.2017
112.ua

Президент України Петро Порошенко хоче почути аргументацію голови Національного банку України (НБУ) Валерії Гонтаревої щодо її бажання піти у відставку. Про це повідомила представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко під будівлею АП, де проходило засідання фракції БПП, передає "Інтерфакс-Україна".

"Звичайно, він зустрінеться з Валерією Гонтаревою, обговорить з нею питання її відставки. У разі, якщо її аргументи будуть для нього прийнятні, якщо не вдасться знайти інший консенсус, то з фракцією обговорювалося, що він обов'язково проведе консультації по кандидатурах, які можуть розглядатися на посаду, в разі, якщо Валерія Гонтарева все-таки вирішить піти з посади голови Національного банку", - сказала вона.

Новини за темою: Тимошенко: Гонтарева може залишити Україну, виїхавши за кордон

Раніше в Адміністрації президента заявили, що Порошенко направить у Раду подання на посаду голови НБУ після погодження кандидатури.

Нагадаємо, що сьогодні глава НБУ Валерія Гонтарева повідомила, що подала президенту заяву про відставку за власним бажанням з 10 травня. Вона заявила, що готова доповісти на засіданні ВР про результати діяльності на посаді голови Нацбанку. За її словами, її місія на посаді голови НБУ вже виконана.

Новини за темою: Гончаренко заявив, що на фракції БПП не обговорювалися відставка Гонтаревої і кадрові питання