Ірина Луценко
З відкритих джерел

У фракції "Блоку Петра Порошенко" є невдоволення темпами реформ, що проводяться урядом Володимира Гройсмана. Про це в ефірі "Вечірнього прайму" на "112 Україна" заявила представник президента у ВР, нардеп Ірина Луценко.

"На сьогоднішній день відбувається звіт кожного міністра у профільних комітетах Верховної Ради. За підсумками роботи кожного звіту міністерства в цих комітетах буде проведено загальний аналіз роботи кожного міністерства. І тільки після цього ухвалюватимуть рішення коаліції, в тому числі й фракцією БПП, відповідають або не відповідають міністри... Особистих претензій немає... Ми б хотіли, звичайно, щоб ці реформи рухалися швидше. Дуже багато потрібних законів проголосовано у парламенті. Тому у нас питання до уряду Гройсмана будуть такі: "Чи достатні темпи?", "Чому не швидше?", "Що заважає?" "Якихось підзаконних актів не вистачає?", "Як впроваджуються реформи через ті закони, які ми проголосували?". Ми б хотіли, напевно, більше почути від пана Гройсмана відповіді, як швидко рухатимуться реформи, що для того потрібно від депутатів. Ми б хотіли більше бачити такий діалог. Тому є невдоволення, мабуть, темпом. Ми говоримо лише про темпі реформ", - зазначила вона.

Новини за темою: Гройсман опублікував карту аптек України, які долучилися до програми "Доступні ліки"

Луценко додала, що швидкої реалізації реформ хочеться як представникам парламентської коаліції, так і суспільству.

"Всьому суспільству хочеться швидше. Нам, представникам коаліції, також хочеться на закінчення відповідного терміну перебування в парламенті відзвітувати перед своїми виборцями, що ми максимально зробили те, що обіцяли. Максимально", - сказала нардеп.

Нагадаємо, 14 квітня була річниця з моменту, коли було призначено уряд Володимира Гройсмана, проте у Верховній Раді ще не відбувся звіт Кабміну про роботу за цей час, хоча комітети заслухали звіти міністрів.

Очікується, що уряд звітуватиме через місяць, коли депутати повернуться до сесійної зали, адже протягом чотирьох тижнів вони працюватимуть у комітетах і фракціях.

Новини за темою: Гузь: Якщо звіт уряду не відбудеться у ВР - це буде велика помилка Гройсмана