У БПП повідомили, за якого кандидата від політсили не голосуватимуть при оновленні ЦВК

Зазначили, що підтримку не отримає Лотюк Ольга Степанівна

Артур Герасимов, архівне фото Прес-служба президента України

"Блок Петра Порошенка" не голосуватиме за кандидатуру Ольги Лотюк при оновленні складу ЦВК. Онлайн-трансляцію вів офіційний канал "Рада".

"Ми дуже уважно слухали виступи наших колег із цієї трибуни, почули від "Самопомочі", "Батьківщини", інших фракцій стосовно того, що, будь ласка, будьте послідовними, озвучте прізвище. Ми залишаємось послідовними, дуже ретельно зараз проговорили прізвища, які рекомендувала наша фракція, і ми прийняли рішення, що в цьому залі ми будемо виключати із цього списку Лотюк Ольгу Степанівну. Ми одразу це публічно засвідчуємо", - заявив Герасимов.

Він підкреслив, що Ольга Лотюк - фаховий спеціаліст і вона залишається у команді БПП.

Зазначимо, голова фрації Артур Герасимов вранці 12 липня в кулуарах парламенту заявив, що фракція "Блок Петра Порошенка" готова відкликати одну зі своїх кандидатур на посаду до ЦВК, при цьому закликає "Народний фронт" зробити те саме.

Нагадаємо, на початку лютого 2018 року президент України Петро Порошенко вніс до парламенту подання щодо оновлення складу Центрвиборчкому. Потім була спецперевірка.

Проблема з ухваленням рішення полягає в тому, що вакантних місць у ЦВК 13, а кандидатів - 14. Як відомо, строк повноважень більшості членів Центрвиборчкому давно добіг кінця.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів