У Берліні відбудеться тристороння зустріч Україна-РФ-ЄС щодо транзиту газу, - ЗМІ

"Дата і місце проведення зустрічі були узгоджені українською та європейською сторонами на початку тижня на консультаціях в Брюсселі", - повідомляє видання

В Берліні 17 липня відбудеться тристороння зустріч Україна-РФ-ЄС щодо питання транзиту газу через Україну в країни Європи. Про це повідомляють "Українські новини", посилаючись на джерело, знайоме з підготовкою переговорів.

За словами джерела, дата і місце проведення зустрічі були узгоджені українською та європейською сторонами на початку тижня на консультаціях у Брюсселі.

Співрозмовник агентства зазначив, що російська сторона, за неофіційною інформацією, підтвердила свою участь.

На думку лідера "Українського вибору" Віктора Медведчука, українські політики не хочуть шукати компромісів з РФ, вимагаючи при цьому підтримки Заходу, який, у свою чергу, теж закликає сторони до діалогу.

"Верховна Рада ухвалила проект постанови, в якому вирішила звернутися до інститутів ЄС із закликом зупинити будівництво "Північного потоку — 2". У той час як у Європі все частіше звучать пропозиції шукати шляхи для діалогу та конструктивної співпраці з Росією, українські політики використовують у стосунках зі східним сусідом лише мову ультиматумів і закликають європейське співтовариство слідувати їх прикладу. Замість пошуку компромісу і вигідного для обох країн рішення, яке дозволить зберегти обсяги транзиту газу, Київ загострює конфронтацію з Москвою, при цьому вимагаючи підтримки від Заходу", - написала його прес-служба в Facebook.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів