У Бердянську не запроваджуватимуть комендантську годину, - голова Запорізької ОДА

Розглядається можливість відновлення роботи блокпостів на території регіону, створених у 2014 році

http://www.desktopwallpapers.ru

У Бердянську Запорізької обл. не запроваджуватиметься комендантська година після введення воєнного стану. Про це повідомив голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль під час своєї прес-конференції, передає "Радіо Свобода".

"Питання про ведення комендантської години не стоїть. Комендантська година може бути введена лише в тому випадку, коли буде ескалація військового конфлікту в зоні Азовського узбережжя. Тоді для посилення заходів безпеки можливий такий захід. Але на сьогодні таке питання відсутнє", – заявив він.

Новини за темою: Прокуратура АР Криму визнала захоплених ФСБ моряків військовополоненими

Бриль також спростував інформацію про конфіскацію майна та інших обмежень прав громадян, назвавши її "міфами через необізнаність".

"Під час дії воєнного стану не планується заходів конфіскації автотранспорту та іншої власності, примусової трудової повинності, розквартирування особового складу в приватному житлі тощо. Стосовно інших заходів, як, наприклад, введення комендантської години чи обмеження торгівлі спиртними напоями – вони можуть бути введені в дію у випадку необхідності та посилення небезпеки вторгнення військ Росії", – повідомив чиновник.

Новини за темою: Запровадження воєнного стану вплине на навчальний процес тільки в разі необхідності посилити безпеку дітей, - Міносвіти

Він додав, що всі органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, військові формування, правоохоронні органи переведені на посилений варіант несення служби, а також скасовано відпустки і відрядження службовців.

"На сьогодні всі на робочих місцях і готові виконувати відповідні задачі", – стверджує Бриль.

Новини за темою: Для роботи в умовах воєнного стану розгорнуто Пункт управління Міноборони

Керівник Запорізької ОДА також повідомив, що вже відбулося перше засідання ради оборони області, яка має почати працювати у зв'язку із запровадженням у регіоні воєнного стану. Розглядається можливість відновлення роботи блокпостів на території регіону, створених у 2014 році, та запровадження інших заходів з метою посилення безпеки в області. 

Новини за темою: "Укрпошта": Воєнний стан не вплине на роботу компанії, змін не відбудеться

Нагадаємо, у зв'язку з Азовською кризою Верховна Рада на позачерговому засіданні 26 листопада погодила президентську ініціативу запровадити воєнний стан на 30 днів у певних регіонах. Президент підкреслив, що не вдаватиметься до обмеження свобод громадян, доки в цьому не буде необхідності.

Зауважимо, РНБО роз'яснює, що режим воєнного стану почав діяти з 14:00 26 листопада в десяти регіонах України - Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів