Тижневий план роботи Ради: Антикорупційний суд і Нацбюро фінбезпеки

Раніше представники оборонного комітету передбачали розгляд законопроекту про нацбезпеку у другому читанні в четвер, 7 червня

Верховная Рада

Верховна Рада протягом першого пленарного тижня в червні має намір завершити розгляд законопроекту про Антикорупційний суд, а також визначитися щодо ініціативи створення Національного бюро фінансової безпеки. Такі дані містить план роботи парламенту на 5-8 червня.

У вівторок, 5 червня, депутати продовжать розглядати поправки до законопроекту № 7440 про Вищий антикорупційний суд. Загалом їх 1927, упродовж середи-четверга минулого пленарного тижня встигли пройти 1274 поправки.

План роботи на вівторок має багато інших питань.

Одразу після законопроекту про Антикорупційний суд - блок документів для включення до порядку денного сесії, зокрема позначений як невідкладний проект змін до закону "Про публічні закупівлі" та інших актів.

У повторному першому читанні народні обранці мають намір розглянути законопроект про кримінальні проступки та їхнє розслідування. Далі - проект закону про приватну детективну діяльність із пропозиціями президента України.

На розгляді Ради - зміни до Податкового та Митного кодексів щодо поширення на ООС пільг, установлених на час проведення АТО.

Також депутати визначаться, чи планується впровадження окремих тарифів на видання для мешканців підконтрольних районів Донецької та Луганської областей.

У порядку денному кілька проектів постанов про перейменування сіл та одного міста.

Окрім того, на вівторок запланувано розгляд у першому читанні основного та альтернативних законопроектів про Нацбюро фінбезпеки.

Наприкінці робочого дня - законопроекти про поводження з відходами.

Новини за темою: Держбюро військової юстиції: Який орган пропонує створити Матіос

Традиційно пленарна середа - день ратифікацій міжнародних угод. Цього разу в планах - ратифікація угоди з Турцією про взаємне сприяння та захист інвестицій; фінансової угоди з Північною екологічною фінансовою корпорацією. Вкотре на розгляді угода з Польщею про співробітництво у сфері оборони, а з Румунією - у сфері військових перевезень.

Також заплановано розгляд денонсування Конвенції Міжнародної організації праці про використання праці жінок на підземних роботах у шахтах будь-якого роду № 45.

Депутати матимуть можливість запланувати парламентські слухання на тему: "Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації".

У другій половині дня народні обранці будуть працювати в комітетах, фракціях і групах. Зокрема, представники оборонного комітету анонсували на вечір середи завершення підготовки до другого читання законопроекту про нацбезпеку та оборону.

Новини за темою: Южаніна заявила про ініціативу знизити вартість розмитнення авто на єврономерах до кількасот доларів

Роботу в четвер, 7 червня, депутати мають намір розпочати із законопроектів у другому читанні, зокрема про підвищення соцзахисту військовослужбовців; соціальну підтримку деяких осіб з числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій.

Окрім того, планується розгляд у другому читанні законопроекту про збереження пам'яток культурної спадщини, внесених до Списку всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО).

До Митного кодексу матимуть нагоду внести зміни щодо спеціально уповноваженого державного органу з питань гуманітарної допомоги. Депутати вирішуватимуть щодо створення єдиної бази споживачів природного газу.

Уже не вперше на четвер заплановано призначення суддів Конституційного суду. Також - питання встановлення меж Бахмутського, Добропільського, Олександрівського, Слов'янського районів Донецької області та Сватівського і Троїцького районів Луганської області.

Законопроект про установу бізнес-омбудсмена мають намір розглянути в другому читанні, а щодо ідентифікації поліцейських і нацгвардійців - у першому.

У п’ятницю відбудеться Година запитань до уряду, крім того, буде зачитано депутатські запити.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів