Глава "ВО Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі "112 Україна"
112.ua

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко вимагає звіту уряду в Раді щодо змісту меморандуму з МВФ. Про це вона повідомила в ході Погоджувальної ради ВР, яку транслював телеканал "112 Україна".

"Наша команда вимагає звіту прем'єр-міністра України та голови Нацбанку у Верховній Раді щодо того, що передбачено в цьому меморандумом з МВФ", - сказала вона.

Також Тимошенко додала, що вносить законопроект, яким передбачено ратифікацію меморандуму у Верховній Раді.

"Ми вносимо законопроект, який передбачає, що без ратифікації ВР, без публічного розгляду міжнародні валютні фонди не можуть підписувати з високопоставленими людьми в Україні будь-які меморандуми", - додала вона.

Новини за темою: Що Україна пообіцяла МВФ: Витяги з документа

Раніше Мінфін повідомив, що Міжнародний валютний фонд переніс розгляд питання виділення Україні траншу в розмірі 1 млрд дол. у зв'язку з транспортною блокадою Донбасу. Причинами перенесення назвали необхідність уточнення розрахунків економічних наслідків від заходів, що вживаються Україною у відповідь на блокаду і захоплення підприємств на окупованому Донбасі, а також у зв'язку з визнанням російською стороною "документів", виданих на цих територіях.