Тимошенко, розповідаючи про "родзинку", вішає локшину на вуха українцям, - Сергій Рибалка

Сергій Рибалка З відкритих джерел

Заява голови фракції "Батьківщина" Юлії Тимошенко щодо корупційних ризиків законопроекту "Про кредитні спілки" - це некомпетентність та свідоме введення в оману суспільства.

Так прокоментували у прес-службі екс-голови фінансового комітету Ради, народного депутата Радикальної партії Сергія Рибалка відповідну політичну заяву, яку зробила політик.

"Батьківщина" не вважала за потрібне направити свого представника до складу комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Верховної Ради. Тож не дивно, що у них є проблеми з фахівцями, експертами, радниками та висновками у цій сфері. А нефахові висловлювання псевдоекспертів, які подаються як родзинка на торті, не що інше, як локшина на вуха українцям", - сказали у прес-службі.

"Мені дуже приємно, що Юлія Тимошенко намагається читати законопроекти у фінансовій сфері, але її "помічники" через свою нефаховість ввели суспільство в оману. Щодо проекту закону "Про кредитні спілки", то рекомендував би Юлії Володимирівні спочатку почитати висновки антикорупційного комітету парламенту, який констатував відсутність корупційних ризиків", - процитували у прес-службі слова Сергія Рибалка.

При цьому він наголосив, що рішення про підготовку закону було ухвалено на виїзному засіданні комітету у Львові за ініціативи Кредитних спілок, які є представниками малого і середнього бізнесу.

"Тим самим пані Тимошенко своїми заявами нехтує інтересами представників малого і середнього бізнесу західної України. І звертаю її увагу, що ще сім депутатів від різних фракцій парламенту, окрім мене, є співавторами цього проекту закону", - додав Сергій Рибалка.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів