Тимошенко на засіданні РНБО в лютому 2014 року: Не можна повторити помилки Саакашвілі, жоден солдат не повинен підняти зброю

Це, на думку Тимошенко, означало б програш

Фото з відкритих джерел

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко на засіданні РНБО в лютому 2014 року заявила, що Україна не повинна повторити помилки екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі: "Жоден танк не повинен вийти з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю". Про це йдеться на сторінках стенограми засідання, фото яких опублікував нардеп Борислав Береза.

Facebook Борислав Береза

"Я провела консультації із знаючими людьми і повинна сказати, що Путін хоче реалізувати абхазький сценарій, і потрібно тільки, щоб ми дали йому привід. Ви пам'ятаєте, як тоді повівся на його провокації Саакашвілі і програв. Ми не маємо права повторити його помилки... Я також говорила з нашими партнерами за кордоном, і вони також попереджають – російські війська на кордонах, і просять не робити зайвих рухів. Ми повинні їх послухати, бо без них ми абсолютно безсилі... Це наша єдина надія. Жоден танк не повинен вийти з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю. Інакше це буде програш", - йдеться в тексті стенограми.

Як повідомлялося, за введення воєнного стану в Україні на засіданні РНБО 28 лютого 2014 року проголосував лише Олександр Турчинов, який на той момент очолював Верховну Раду і фактично керував країною.

Новини за темою: Росія в лютому 2014 р. готова була йти на Київ за підтримки авіації, - Пашинський

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів