Туск і Юнкер: Розвиток антикорупційної системи має залишатися пріоритетом Києва

Антикорупційні реформи - одна з умов отримання макрофінансової допомоги, зазначив Юнкер

Facebook АП

Антикорупційні реформи мають залишатися головним пріоритетом українського уряду. Про це заявив президент Європейської Ради Дональд Туск під час прес-конференції за підсумками саміту Україна - ЄС, передає "112 Україна".

"Ми вітаємо недавнє ухвалення закону про створення Вищого антикорупційного суду та очікуємо ухвалення поправок, необхідних для належної роботи суду. Антикорупційні реформи мають залишатися пріоритетом порядку денного України", - заявив він.

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер також підкреслив, що продовження боротьби з корупцією - одна з ключових умов отримання подальшої макрофінансової допомоги.

"Спеціальний антикорупційний суд було створено. Ми вітаємо заснування цього суду. Звичайно, Україна матиме домашнє завдання – ще більше боротися з корупцією в майбутньому. Я думаю, що це буде тест на ефективність української антикорупційної системи, він є важливим елементом нашого процесу іспиту і, звичайно, буде на порядку денному, і продовжуватиме грати свою роль у процесі надання Україні макроекономічної допомоги", - підкреслив Юнкер.

Також у межах прес-конференції Дональд Туск зазначив, що Україна і Польща мають знайти новий підхід у взаєминах заради безпеки всього регіону.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів