Турчинов незадоволений рішенням Міжнародного суду ООН у справі України проти Росії

Суд визнав недостатніми докази про фінансування Росією тероризму

Секретар РНБО Олександр Турчинов Обозреватель

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олександр Турчинов незадоволений рішенням Міжнародного суду ООН в Гаазі у справі України проти Росії. Про це він повідомив "Українським новинам".

Більш детально розкрити свою думку він відмовився.

"Нехай це рішення МЗС коментує. Я особисто незадоволений", - заявив Турчинов.

Як повідомлялося, 19 квітня Міжнародний суд ООН опублікував повний текст рішення за позовом України проти Росії.

Новини за темою: Україна позитивно оцінює винесене Міжнародним судом ООН проміжне рішення за позовом проти РФ, - Зеркаль

Зокрема було відмовлено у тимчасових заходах щодо Росії за Конвенцією про боротьбу з фінансуванням тероризму. Суд вирішив, що умови, які необхідні для визначення додаткових заходів щодо прав, які порушуються в Україні на основі Конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму, не відповідають вимогам.

У той же час Міжнародний суд ООН задовольнив прохання України про тимчасові заходи щодо позову проти РФ за Конвенцією про ліквідацію расової дискримінації.

Новини за темою: РФ не відновлюватиме діяльність Меджлісу в Криму, незважаючи на рішення суду ООН, - Полозов

Суд висловився за збереження кримськими татарами права на створення власних інститутів і вимогу до Росії відновити діяльність Меджлісу. Росія також повинна забезпечити можливість використання української мови в освітній системі Криму.

Новини за темою: Рішення суду ООН є першим кроком до створення Міжнародного трибуналу над вищими чиновниками РФ, – Чубаров

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...