Тука прокоментував ситуацію в Азовському морі: Йдеться не про порушення права, а про його зловживання

За його словами, Україною розглядається, в тому числі, силовий сценарій розблокування Азовського моря

112.ua

Українська сторона вивчає сценарії щодо вирішення ситуації в Азовському морі. Питання складне, і йдеться не про порушення права Російською Федерацією, а про його зловживання. Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука, передає "Апостроф". 

"Ситуація дуже складна, але я не можу сказати, що ми його (Азовське море, - ред.) втратили. Я не готовий оприлюднити певні сценарії, які ми зараз вивчаємо, в тому числі застосування сили щодо розблокування. Питання дуже складне. І я просто не хотів би зараз, не маючи певного рішення, розповідати про майбутні дії", - сказав він. 

Тука впевнений, що Росія відверто зловживає своїм правом. 

"... є ще такий термін, як зловживання правом. Росія відверто зловживає своїм правом. До речі, це стосується і нашого внутрішнього законодавства щодо громадян. Наприклад, коли активісти починають ламати двері, заходячи десь кудись і розповідаючи: "А ми маємо право!", то це зловживання правом. Є певні сценарії, яким чином можна поліпшити ситуацію. Звичайно, не самостійно, а за допомогою наших союзників і партнерів. Такі можливості є", - додав заступник міністра. 

Новини за темою: Як Росія намагається відрізати Україну від Азовського моря

Нагадаємо, що 15 липня в Азовському морі Росія затримувала для огляду 148 суден. У цьому зв'язку президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони, начальнику Генерального штабу та командуванню ВМС України вжити достатніх заходів, щоб зупинити російські провокації щодо блокування входження суден в українські порти на Азовському морі.

Україна виступає за запровадження санкцій проти чорноморських портів РФ через блокаду Азовського моря. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів