ЦВК зареєструвала Валерія Дубіля нардепом

Також ЦВК зареєструвала перших двох кандидатів у народні обранці України на проміжних виборах нардепів в ОВО № 205

Валерій Дубіль Хвиля

Центральна виборча комісія (ЦВК) визнала обраним та зареєструвала народного депутата України Валерія Дубіля, а також перших двох кандидатів у народні обранці України на проміжних виборах нардепів в ОВО № 205. Таке рішення було прийнято 9 червня в ході чергового засідання Центральної виборчої комісії (ЦВК), яке провів голова комісії Михайло Охендовський, повідомляє прес-служба ЦВК.

Напередодні Верховна Рада України достроково припинила повноваження народного депутата України Дмитра Шлемка від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у зв'язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень.

Зазначимо, Дубіль з 1998 по 2002 був депутатом Прилуцької міської ради; у 2002 році балотувався кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 210 в Чернігівській області, посівши 2 місце. З 2006 по 2008 — депутат Дніпровської районної ради міста Києва. З 9 червня 2008 по 12 грудня 2012 — народний депутат України VI скликання від "Блоку Юлії Тимошенко", № 174 у списку. Член Комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики. З 12 грудня 2012 — народний депутат України VII скликання від партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обраний по одномандатному округу № 205. За результатами голосування здобув перемогу, набравши 50,2% голосів виборців. Заступник голови комітету з питань бюджету.

"Отже, комісія визнала обраним та зареєструвала народного депутата України, обраного на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014, Дубіля Валерія Олександровича, 1973 року народження, який проживає в Чернігові, члена політичної партії "Батьківщина", включеного до виборчого списку політичної партії "Батьківщина" під № 19", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: ЦВК внесла зміни до переліку одномандатних виборчих округів

Крім того, розглянувши відповідні документи, комісія зареєструвала двох кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 205 на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015, а саме:

Марію Єремеєнко, яка народилася 8 жовтня 1980 року в Одесі, громадянку України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, безпартійна, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування;

Андрія Сороку, народився 28 вересня 1976 року в місті Бершадь Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор державного багатопрофільного підприємства "Урожай", безпартійний, проживає в місті Бершадь Вінницької області, судимість відсутня, самовисування.

Разом з тим відмовлено в реєстрації кандидату у народні депутати України Роману Давлеткужину у зв'язку з відсутністю окремих документів.

Зокрема, розглянувши відповідні клопотання, комісія надала Всеукраїнській громадській організації "Комітет виборців України", а також громадським організаціям "Всеукраїнське об'єднання "Альфа і Омега" та "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" дозвіл мати офіційних спостерігачів під час проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 205.

Крім того, розглянувши подання суб'єктів внесення кандидатур до складу ОВК про заміну їхніх членів, ЦВК внесла зміни до складу окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України, утвореної на проміжних виборах народного депутата України 26 липня 2015 в ОВО № 205 у відповідності з постановою ЦВК від 3 червня 2015 № 55.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів