"Цьому дикунству треба поставити крапку!" Гройсман закликав мобілізувати всі ресурси, щоб захистити державу

Прем'єр-міністр обурюється, що Україна вже п'ять років є об'єктом агресії з боку Росії

прес-центр Кабінету Міністрів України

Україна має мобілізувати всі можливості держави, щоб захистити свою територіальну цілісність.  Так прокоментував рекомендацію Ради національної безпеки та оборони запровадити в Україні воєнний стан строком на 60 діб через збройне протистояння з Росією в Азовському морі прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба уряду

Новини за темою: Рада розгляне питання запровадження воєнного стану о 16:00, - Парубій

"Якщо потрібно приймати рішення, які не обмежують права і обов’язки людей, а з іншого боку мобілізують резерви держави, аби захистити кордони і цілісність, це треба зробити. Ми 5 років є об’єктом агресії - і прихованої, і неприхованої. І те, що сьогодні відбулося – неприпустимо. Вважаю, що має бути мобілізований весь цивілізований світ, аби цьому дикунству поставити крапку. Ніхто не дав права не поважати закон, посягати на територіальну цілісність держави", - сказав Володимир Гройсман.

Новини за темою: Армію та СБУ приведено до повної боєготовності

Глава уряду запевнив, що все, що стосується економічної стабільності – буде зроблено: "Все, що стосується національної економіки, зростання - будемо забезпечувати і далі. Ми збережемо спокій та порядок. І забезпечимо ресурси, аби захистити державу".

Новини за темою: Росія має повернути захоплені українські кораблі та звільнити їхні екіпажі, - МЗС України

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів