Центрвиборчком закликав парламент виділити гроші на захист інформресурсів комісії від кібератак

Профільний комітет затвердив висновок щодо законопроекту на початку липня поточного року

З відкритих джерел

Центральна виборча комісія закликала Верховну Раду ухвалити законопроект № 8496, який передбачає перерозподіл частини видатків у бюджеті на поточний рік. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК.

Законопроект передбачає зменшити видатки за бюджетною програмою "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" на 49 млн 660 тис. грн.

Ці гроші пропонують скерувати на дві інші програми: 36 млн 810 тис. грн - на "Керівництво та управління у сфері проведення виборів та референдумів" та 12 млн 850 тис. грн - на "Функціонування Державного реєстру виборців".

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, за ці гроші мають намір посилити захист інформаційно-телекомунікаційних систем ЦВК – ЄІАС "Вибори" та локальної обчислювальної мережі комісії. Окрім того, у секретаріаті ЦИК планують утворити окремий підрозділ із кібербезпеки інформаційних ресурсів.

Новини за темою: У ДФС заявили про кібератаки на свій сайт

Нагадаємо, законопроект зареєстрували у Верховній Раді 16 червня поточного року, у липні профільний комітет рекомендував парламенту підтримати документ за основу, врахувавши деякі застереження.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів