Трамп сподівається, що рішення щодо ситуації в Азовському морі буде лежати лише на плечах ЄС, - експерт

Решмеділова також вважає, що рішення щодо оголошення воєнного стану Верховна Рада приймала пізно, тому що чекала додаткових рішень від міжнародних організацій

Кандидат філософських наук Олександра Решмеділова в ефірі телеканалу "112 Україна". 03.08.2018 112.ua

Президент США Дональд Трамп сподівається, що рішення щодо ситуації в Азовському морі буде лежати лише на плечах ЄС. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловила кандидат філософських наук Олександра Решмеділова.

"Трамп неодноразово зазначав, що хотів би щоб вирішення ситуації в Україні лежало лише на плечах ЄС, вказував пані Меркель на зону її відповідальності. Він не поспішає якось занурюватись в українські реалії…", - сказала вона.

"Насправді, наскільки можливі і вірогідні прямі перемовини, важко сьогодні сказати, оскільки останні офіційні перемовини між Порошенко і Путіним були за часів Чемпіонату світу з футболу. Щодо закликів додатково залучити європейців до перемовин, був заклик від пана Бойка, що закликав долучити європейську сторону до того, як буде прийняте рішення ВР",, - додала вона.

Решмеділова також вважає, що рішення щодо оголошення воєнного стану Верховна Рада приймала пізно, тому що чекала додаткових рішень від міжнародних організацій.

"Щодо того, чому в Раді рішення знову приймали "під покровом ночі", можливо хтось чекав Радбезу ООН, хтось додаткових телефонних реакцій, але все це залишиться непублічним", - сказала вона.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що США та їхні європейські партнери не задоволені загостренням відносин між РФ і Україною в Азовському морі і роблять зусилля щодо вирішення проблеми.

У зв'язку з азовською кризою президент України Петро Порошенко скликав військовий кабінет, Рада нацбезпеки провів засідання і направив у Верховну Раду пропозицію ввести воєнний стан. 26 листопада Верховна Рада прийняла в цілому законопроект № 9338 доопрацьований, з допомогою якого затвердила указ президента "Про введення воєнного стану в Україні".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів