Трамп пообіцяв "швидку відповідь" на хімічну атаку в Сирії

Раніше внаслідок можливої хіматаки в Сирії загинуло щонайменше 70 осіб

Дональд Трамп Reuters
Президент США Дональд Трамп засудив атаку з можливим застосуванням хімічної зброї в Сирії і заявив, що рішення про заходи у відповідь буде прийнято протягом наступних 24-48 годин. Про це повідомляє телеканал CNN.

"Ми дуже стурбовані, коли раптом таке трапляється, мова йде про людяність. Ми говоримо про людяність, і не можна допустити, щоб таке (застосування хімічної зброї) мало місце. Рішення буде прийнято дуже швидко, можливо, до кінця дня", - зазначив Трамп.

Відповідаючи на питання про можливість військової акції, президент США заявив, що ніщо не виключається.

"Якщо це Росія, Сирія, Іран, або всі вони разом - ми це з'ясуємо і ми будемо знати відповідь досить швидко. Таким чином, ми стежимо за цим дуже пильно", - додав Трамп.

У неділю, 8 квітня, стало відомо про загибель щонайменше 70 осіб внаслідок хімічної атаки в Думі (Сирія). При цьому уряд Сирії назвав звинувачення в хімічному нападі сфабрикованими. Пізніше Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) почала розслідування хімічної атаки.

У той же час глава Пентагону Джеймс Меттіс не виключив відповіді на застосування хімічної зброї в Сирії.

Зазначимо, що Дума - це останнє місто, який утримує сирійська опозиція Східній Гуті. Він оточений сирійськими військами, яким надають підтримку і російські сили.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів