Тереза Мей: Переговори з Євросоюзом щодо Brexit було загнано в безвихідь

Велика Британія вимагає від Євросоюзу пояснень причин, з яких не можна досягнути угоду

Тереза Мей The Telegraph

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей вважає, що переговори щодо Brexit було загнано в безвихідь. Про це вона заявила у відеозверненні, оприлюдненому в Twitter.

"Якщо ЄС вважає, що я погоджуся на ці умови, то він суттєво помиляється", - заявила вона, коментуючи неприпустимість поділу економік Північної Ірландії та решти країни.

Варіант, за якого Велика Британія продовжує бути частиною європейської економічної зони і дотримуватися загальних правил, також є неприпустимим, впевнена Мей.

"Я завжди говорила, що відсутність угоди краще за погану угоду. Проте я також говорила, що вийти з ЄС з угодою буде найкращим варіантом, тому запропонувала третій шлях. Учора Дональд Туск заявив, що наші пропозиції підривають єдиний ринок, не пояснивши причин. Тому ми в безвиході", - підкреслила вона.

Прем'єр-міністр упевнена, що Євросоюз має пояснити причини, з яких не може бути досягнуто угоди, та запропонувати альтернативні варіанти.

"Поки цього не станеться, ми не зможемо досягти якогось прогресу", - зазначила Мей.

Нагадаємо, президент Європейської ради Дональд Туск за підсумками неформального саміту лідерів країн ЄС у Зальцбурзі заявив, що план, запропонований Великою Британією, не спрацює. Він упевнений, що пропонована структура економічної взаємодії не буде працювати, не в останню чергу тому, що це може підірвати єдиний ринок.

23 червня 2016 року британці на референдумі проголосували за вихід Великої Британії зі складу Європейського Союзу. За вихід країни з ЄС проголосували 52% виборців, проти - 48%. Зазначалося, що прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей візьме під особистий контроль переговори про вихід зі складу Євросоюзу. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів