Текст законопроекту щодо реінтеграції Донбасу ще не готовий, обговорюється концепція, - Парубій

За інформацією Парубія, серед обговорюваних позицій - зміна статусу, визнання окупованих територій формально окупованими і визначення юридичних передумов для ведення бойових дій і військових операцій

Спікер ВРУ Андрій Парубій З відкритих джерел

Концепція законопроекту щодо реінтеграції окупованих територій Донбасу наразі обговорюється, текст документа поки не готовий. Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Тексту ще немає. Наразі обговорюється сама концепція, і це правильний підхід, щоб на початковому етапі можна було вже визначити основні позиції, які будуть у цілому узгоджені", - зазначив він, додавши, що цю концепцію представив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

Парубій уточнив, що серед обговорюваних позицій - зміна статусу, визнання окупованих територій формально окупованими територіями і "найголовніше – визначення юридичних передумов для ведення бойових дій і військових операцій, щоб цей закон давав таке законодавче право для головнокомандувача, для РНБО".

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що за його дорученням було розроблено законопроект про реінтеграцію окупованого Донбасу. За його словами, документ базується на умовах, закріплених у мінських угодах. У підготовці законопроекту беруть участь експерти, народні депутати.

Сьогодні перший віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко анонсувала засідання РНБО для розгляду законопроекту про реінтеграцію Донбасу. Зі свого боку представник президента у ВР Ірина Луценко сказала, що документ представлять на зустрічі в Мінську, щоб обговорити текст на широкому рівні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...