Ситник спрогнозував пришвидшені темпи створення Антикорупційного суду через вибори

Директор НАБУ заявив, що налаштований оптимістично

Укринформ

Антикорупційний суд можуть створити у пришвидшеному темпі у зв'язку з передвиборчим періодом. Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник під час презентації звіту про роботу Антикорупційного бюро у першому півріччі 2018 року, яку транслював телеканал "112 Україна".

"Часто мене запитують, коли він буде створений. Скажу одне - те, що ми входимо у виборчий період України – можливо, це також сприятиме тому, що цей суд буде запускатися якомога швидше, тому що потрібно щось розповідати виборцям. Тому я оптимістично налаштований у цьому напрямку", - заявив Ситник.

Новини за темою: Порошенко підписав зміни до закону про Антикорупційний суд

Ситник підкреслив, що найсерйознішим кроком буде саме імплементація цього закону.

"На сьогоднішній день ми маємо цей закон, дуже багато представників влади почали кричати, що це перемога. Я ще раз повторю, що я не вважаю, що це та стадія, на якій можна сказати перемога, насправді це крок, він важко давався Україні, це не найсерйозніший крок. Найсерйозніший крок – це імплементація цього закону, швидка, якісна, для того, щоб якомога швидше запустити цю незалежну антикорупційну судову інституцію", - заявив

Ситник.

Новини за темою: Рада визначила, що всі підслідні НАБУ справи розглядатиме Антикорупційний суд

Нагадаємо, в червні поточного року в Україні набув чинності закон про Вищий антикорупційний суд, а також формальний закон про створення Антикорупційного суду. Згідно з документами, Вищий антикорупційний суд мають утворити до 14 червня 2019 року, для початку його роботи потрібно набрати як мінімум 35 антикорупційних суддів, з них принаймні 10 - представники апеляційної палати.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів