Синютка про голодування Березюка: Це все нагадує великий політичний спектакль

"У мене враження, що це все-таки такий, знаєте, великий політичний спектакль, заручниками якого стали прості мешканці нашого міста", - заявив голова Львівської ОДА

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка прокоментував рішення голови парламентської фракції "Самопоміч" у Раді Олега Березюка оголосити голодування в знак солідарності з львів'янами. Спілкувався з головою ОДА телеканал "112 Україна".

"Як це не прикро, але для мене це все нагадує такий великий політичний спектакль. Вчинок пана Олега сьогодні обговорюватимуть по всіх всеукраїнських каналах, а я б хотів, щоб всі загальноукраїнські канали сьогодні говорили про те, що на сесії Миколаївської міськради, де вирішувалося питання про прийняття сміття з території Львова, одного голосу не вистачило для ухвалення рішення. За це рішення не дала жодного голосу фракція "Самопоміч". У мене якась ірреальність зародилася. У мене враження, що це все-таки такий, знаєте, великий політичний спектакль, заручниками якого стали прості мешканці нашого міста", - заявив Синютка.

Новини за темою: Садовий про голодування Березюка: Це рішення дуже сильної людини

"Міський голова не виїхав до жодної громади, щоб врегулювати питання вивезення твердих побутових відходів. Він тільки один раз збирав перевізників, щоб дійсно подивитися на стан речей", - додав голова ОДА.

Як повідомлялося, сьогодні голова парламентської фракції Олег Березюк оголосив голодування і покинув засідання погоджувальної ради ВР. Сьогодні стало відомо, що влада Львова знову попросила Кабмін і президента України Петра Порошенка ввести в місті режим надзвичайної ситуації через сміття, яке не вивозиться.

Новини за темою: Садовий: Львову загрожує повторення ситуації зі сміттєвою блокадою, якщо не знайти додаткові полігони

Також сьогодні прем'єр-міністр Володимир Гройсман попросив місцеве самоврядування відгукнутися на прохання мера Львова Андрія Садового, якщо така надійде, і тимчасово прийняти львівське сміття на своїх муніципальних полігонах.

Як відомо, проблему львівського сміття загострила пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі в травні 2016 року, після якого на полігон припинили відвантажувати відходи. Львівська влада намагалася домовитися про вивезення сміття в інші регіони, але наразилася на протести мешканців. Через ситуацію зі сміттям діяльність міського голови піддавалася критиці з боку президента і прем'єра. Зокрема, Петро Порошенко говорив, що Садовий "за два з половиною мерських строки не зміг вирішити найгостріше комунальне питання і буквально засипав сміттям найкрасивіше європейське місто України".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...