Суслов прийняв пропозицію приєднатися до команди "За життя"

За словами Суслова, заяви від імені партії робити поки що рано, потрібно "узгодити всі позиції"

Міністр економіки 1997-1998 рр. Віктор Суслов в ефірі телеканалу "112 Україна". 26.07.2018 112.ua

Міністр економіки України 1997-1998 років Віктор Суслов прийняв пропозицію Вадима Рабіновича очолити економічний блок партії "За життя". Про це він розповів в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Цю пропозицію після деяких роздумів я прийняв, але мені поки ще рано робити заяви від імені цієї партії, потрібно узгодити всі позиції. Якщо ставитися серйозно, остаточно ці позиції повинні бути вироблені й оголошено офіційно", - сказав він.

Нагадаємо, шляхом багатоденного голосування глядачі одного з телеканалів визначили менеджерів, яких партія "За життя" повинна була взяти в список і яким доручить виправити кризову ситуацію в політиці та економіці. На думку глядачів, Суслов повинен відповідати за економічний блок.

Віктор Суслов - український політик і чиновник, народний депутат кількох скликань, міністр економіки України в уряді Валерія Пустовойтенка. Кандидат економічних наук, доцент.

Був членом Державної комісії з проведення в Україні грошової реформи (1996) та членом Вищої економічної ради президента України (липень 1997 - листопад 2001).

З січня 2001 року був членом Постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ та секретарем Координаційної ради при Кабінеті міністрів України щодо реформування фінансового сектора (2003 рік).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів