Суд зупинив призначення Кирилюка на посаду т. в. о. голови Держгеонадр України

Також суд зупинив дію розпорядження про призначення Кирилюка заступником голови Служби

Сьогодні, 19 травня, Окружний адміністративний суд міста Києва зупинив дію розпорядження Кабінету Міністрів "Про тимчасове покладення виконання обов'язків голови Державної служби геології та надр України на Кирилюка О. В.". Про це повідомляє "РБК-Україна".

Як пише ЗМІ, клопотання про зупинення дії розпорядження Кабміну було направлено в суд громадською організацією "Геологія України". Повідомляється, що суд зупинив дію розпорядження Кабінету міністрів України про тимчасове покладення виконання обов'язків голови Державної служби геології та надр України на Олега Кирилюка і дію розпорядження про призначення Кирилюка заступником голови Служби. А також призупинив рішення Кабміну про призначення Миколи Фощія на посаду першого заступника голови Держгеонадр. Крім того, суд зупинив дію рішення про зняття статусу т. в. о. з попереднього керівника Держгеонадр Миколи Бояркіна.

"Вчора, за чотири дні до проведення конкурсу, Кабмін призначив т. в. о. голови Державної служби геології та надр України "регіонала" Олега Кирилюка, а першим заступником голови Служби - чиновника з кримінальним минулим Миколу Фощія, - йдеться в повідомленні. - При цьому уряд грубо порушив закон України, адже раніше суди скасували рішення про обрання першого заступника і заступника голови Держгеонадр - Фощія і Кирилюка. Суд визнав, що під час тестування кандидатів на посади конкурсною комісією було допущено низку порушень. Але це рішення суду Кабмін не взяв до уваги".

Відзначимо, 23 травня має відбутися офіційний конкурс на посаду голови Держгеонадр України.

Джерело: РБК-Украина

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...