Суд зняв арешт з паспортів Насірова, проте йому видадуть тільки внутрішній

Згідно ухваленому запобіжному заходу, закордонний і дипломатичний паспорти мають лишитися у НАБУ

сайт "Гордон"

Апеляційний суд Києва частково відмінив арешт, накладений на майно відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, зокрема із його документів. Про це повідомив присутній на судовому засіданні юрист Центру протидії корупції Андрій Савін, передає "Українська правда".

Повідомляється, що суд частково задовольнив скаргу адвокатів Насірова на рішення Солом'янського районного суду столиці й постановив повернути йому внутрішній паспорт громадянина України, закордонний паспорт, дипломатичний паспорт та інші документи.

Однак, згідно за даними Савіна, інша судова ухвала "Про застосування запобіжного заходу" не дозволить йому отримати на руки документи, що можуть дозволити виїхати за кордон. Так, закордонний та дипломатичний паспорти Насірова мають лишитися на зберіганні у НАБУ.

Разом з тим, Апеляційний суд Києва відмовився задовольняти скаргу в частині зняття арешту з валюти, золота та кількох елітних годинників, які були вилучені під час обшуку вдома у відстороненого голови ДФС.

Новини за темою: Насірова обрано новим президентом Федерації дзюдо України

Як повідомлялося раніше, Солом'янський районний суд Києва заарештував мобільні телефони, годинники та паспорт Романа Насірова. Проте ані рахунки, ані майно не заарештували.

Нагадаємо, відсторонений голова ДФС підозрюється в тому, що в період з травня 2015 року по березень 2016 року прийняв низку необґрунтованих та незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами, задіяних у так званій "газовій схемі Онищенка", що призвело до нанесення державі збитків на загальну суму 2,019 млрд грн.

Зазначимо, дружина Романа Насірова внесла грошову заставу, визначену постановою слідчого судді Солом'янського районного суду міста Києва від 7 березня 2017 року, в розмірі 100 млн гривень на спеціальний рахунок Солом'янського районного суду. Після цього екс-голову ДФС випустили з СІЗО з електронним браслетом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів