Суд залишив під арештом майно Розенблата

Депутат підозрюється у хабарництві

Борислав Розенблат mir24.tv

Апеляційний суд міста Києва залишив під арештом майно народного депутата Борислава Розенблата, який підозрюється у хабарництві. Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду міста Києва.

"За результатами апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду міста Києва від 19 грудня 2017 року залишено без змін, апеляційну скаргу представника скаржника, подану в інтересах підозрюваного Розенблата Б. С., – без задоволення", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Розенблат підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 368 ("Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою"), ч. 2 ст. 28,  ч. 2 ст. 369-2 ("Зловживання впливом"), ч. 3 ст. 368-2 ("Незаконне збагачення"), ч. 1 ст. 366 ("Службове підроблення") Кримінального кодексу України.

Новини за темою: САП завершила розслідування справи проти Полякова і Розенблата за підозрою в хабарництві

Максим Поляков і Борислав Розенблат - фігуранти так званої бурштинової справи. У діях Розенблата ГПУ вбачає ознаки зловживання впливом і хабарництва на загальну суму 280 тис. дол., у діях Полякова – ознаки зловживання впливом і хабарництва на суму 7,5 тис. дол. Цих депутатів підозрюють в отриманні неправомірної вигоди за внесення до парламенту законопроектів та вчинення інших дій, пов'язаних з видобуванням бурштину, в інтересах компанії-нерезидента.

12 лютого з Розенблата та Полякова зняли електронні браслети. 

5 квітня Солом'янський районний суд Києва дозволив виїзд за кордон депутату Верховної Ради Бориславу Розенблату.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів